Компанія Альтком найближчим часом розпочне роботи на автодорозі Н-11
Сьогодні вранці в районі міста Новий Буг місцеві жителі перекрили автодорогу Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (через м. Кривий Ріг) з вимогою негайно розпочати ремонтні роботи на зазначеному автошляху.
Для того, щоб розпочати поточний ремонт 10-ти кілометрів автомобільної дороги Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (через м. Кривий Ріг) необхідно завершити всі юридичні етапи тендерної процедури.
Так, нещодавно було визначено переможця процедури закупівлі на поточний ремонт автодороги Н-11. Ремонтуватиме Дніпропетровський напрямок компанія ТОВ «ШБ «Альтком».
На сьогоднішній день акцептовано пропозицію та починаючи з наступного тижня розпочнеться процедура укладання договору з компанією-переможцем.
Натепер відбувається перекидання дорожньої техніки ТОВ «ШБ «Альтком» до Миколаївської області задля якнайшвидшого розпочатку виконання робіт.
Так, з 30 серпня розпочнуться роботи на автодорозі Н-11 за рахунок експлуатаційного утримання. Після підписання договору Альтком негайно розпочне поточний ремонт автодороги Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (через м. Кривий Ріг) на ділянці від м.Новий Буг в напрямку смт.Казанка.



Служба автомобільних доріг у Миколаївські області звертається до користувачів доріг з проханням бути уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт.